Анкерна пластина універсальна товщ. 0.9 мм довжина 145 мм

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
3,95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування: для кріплення віконних і дверних конструкцій (рами, коробки) з ПВХ, алюмінію, дерева в бетон, камінь, цегла, інші щільні матеріали, порожниста цегла, пінобетон.
Особливість: основна особливість анкерної пластини — це гнучкість. Підходить під будь-який профіль.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Анкерна пластина |
| Покриття | Оцинковане |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 0.9 мм |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3,95 ₴



