Фальцевий вкладиш 5-камерний 2х вусий ( упаковка 500 шт.)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
0,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФАЛЬЦЕВИЙ ВКЛАДИШ УНІВЕРСАЛЬНИЙ під 5 камер.системи
Фальцеві вкладиші служать для рівномірного розподілу навантаження склопакета на вікно. Встановлюються по периметру конструкції під склопакет. На фальцеві вкладиші встановлюють рихтувальні пластини, які виконують роль підставок та розпірок для склопакета.| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Фальцевий вкладиш |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 3 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТОВ "Юні Пласт" |
- Ціна: 0,70 ₴

