Петля віконна нерегульована 95 мм коричнева

- В наявності
- Оптом і в роздріб
110 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля використовується для встановлення поворотних і відкидних стулок на вікна ПВХ, а також дверних москітних сіток.
Петля не регульована.
Колір коричневий. Товщина – 14мм, довжина – 95мм, висота петлі – 27,9мм.
Саморізи в комплект не входять, їх можна замовити додатково.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AKPEN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення петлі | Для вікна |
| Тип петлі | Штирьова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 95 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 110 ₴
