Ручка віконна пластикова армована 8 позиційна, біла

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 000000905
55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка віконна пластикова штифт 35 мм біла. Призначена для металопластикових вікон із ПВХ. Відстань між гвинтами = 43мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Medos |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення ручки | Віконна |
| Механізм дії ручки | Поворотна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал розетки/планки | Металопластик |
| Колір | Білий |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 1 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 24 мм |
| Довжина ручки | 117 мм |
| Ширина розетки/планки | 28 мм |
| Міжосьова відстань | 4 мм |
- Ціна: 55 ₴



