Замковий зчіпний пристрій SPP 1300 кг. на квадратне динуло 60 мм.

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 200 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замковий зчіпний пристрій SPP 1300 кг. на квадратне динуло 60 мм.
| Повна маса зачіпа | 1300 кг. |
| Індикатор іносу/безпеки | Є |
| Сумісність із динулим | 50 мм |
| Допустиме навантаження на ТСУ | 100 кг |
| Тип ТСУ | куля 50 мм |
| Отвір під болт | 12,5 мм. |
| Матеріал | Сталь |
| Форма діє | квадрат |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPP |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Замкове зчіпний пристрій на квадратний дишло |
| Додаткові характеристики | |
| Повна маса причепа | 1300 кг |
| Індикато иноса/безпеки | Є |
| Сумісність з дишлом | 50 мм |
| Припустиме навантаження на ТСУ | 100 кг |
| Тип ТСУ | куля 50 мм |
| Отвір під болт | 12,5 мм. |
| Форма дишло | квадрат |
- Ціна: 1 200 ₴

