Антимоскітна сітка в рулонах 1,60 мx30м (48 м кв/рулон)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 735 ₴/рулон
Показати оптові ціни+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фібергласова антимоскітна в рулонах:
- 1,20мx30м (36 м кв/рулон)
- 1,40мx30м (42 м кв/рулон)
- 1,60мx30м (48 м кв/рулон)
Спеціальна сітка з дрібними комірками, яка призначена для захисту приміщення від попадання москітів та різноманітних комах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення | Для вікон |
| Тип сітки | Рулонна |
| Матеріал | Фіберглас |
| Довжина комірки сітки | 1.5 мм |
| Ширина комірки сітки | 1 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 160 мм |
- Ціна: 1 735 ₴/рулон

