Світлодіодний модуль led1.5 W 12 В 6000 K лінза бочка

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 000000956
150 ₴/10 шт.
Показати оптові ціни+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний модуль SW power 2835 Premium торцева лінза, 12 V 1. 5W, IP68, білий використовується для підсвічування виробів зовнішньої реклами — об'ємних букв, вивісок тощо.
Переваги:
- модулі герметичні;
- можна використовувати в авто тюнінгy;
- гарантія, тривалий термін експлуатації;
- кількість діодів: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Максимальна потужність | 15 Вт |
| Світловий потік | 150 лм |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Габарити | |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 16 мм |
- Ціна: 150 ₴/10 шт.



