Анкерна пластина із затискачем 44 мм (пачка 500 шт.)

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
3 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування: для кріплення віконних і дверних конструкцій рами, коробки) профілю EFplast, Aluplast, ARtek, Internova, WDS, WINBAU, VENTA, RHEINPLAST, LG, DECCO, DIMEX, VITRAL та ін. в бетон, камінь, цегла, інші щільні матеріали, пінобетон.
Особливість: основна особливість анкерної пластини — гнучкість.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Venta |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина: | 164 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 1 |
| Кількість в упаковці | 500 |
| Покриття | Оцинковане |
| Користувальницькі характеристики | |
| Затискач | 44 мм |
| Тип комплектующего | Пластина |
| Упаковка | Пачка |
- Ціна: 3 ₴
