Анкерна пластина із зажимом 41 мм під профіль Rehau

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
6 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анкерна пластина призначена для монтажа віконних та дверних рам. Ця пластина забезпечена монтажними клямками, які замикаються в пази віконного профілю Rehau. Монтажна відстань між клямками (вусами) 41 мм. Кріпиться анкерна пластина до профілю віконними шурупами, а до віконного отвору, в залежності від матеріалу, - анкерами, дюбелями швидкого монтажу, або турбогвинтами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rehau |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Анкерна пластина |
| Покриття | Оцинковане |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Хром |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 1.5 мм |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Стан | Новий |
| Затискач | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектующего | Пластина |
| Упаковка | Пачка |
- Ціна: 6 ₴
