Анкерна пластина із затискачем 31 мм (під профіль KBE) (паковання 500 шт.)

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
2,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування: для кріплення віконних і дверних конструкцій рами, коробки) профілю KBE, WDS, VEKA, SALAMANDER, THUSSEN, ALM-PLAST, INTERPLAST, ECOPLAST, PIMAPEN та ін. у бетон, камінь, цеглу, інші щільні матеріали, порожниста цегла, пінобетон.
Особливість: основна особливість анкерної пластини — гнучкість.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Покриття | Оцинковане |
| Затискач | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектующего | Пластина |
| Упаковка | Пачка |
- Ціна: 2,60 ₴
