Хомут черв'ячний 100-120 мм неіржавка сталь

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
10,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хомут черв'ячний W1 (затяжний) оцинкований — кріплення із суцільноштампованим корпусом і замком. Використовується для фіксації, обтискання і герметизації різних з'єднань у гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітроводів. Хомути з черв'ячною різзю здатні витримувати вплив великих механічних навантажень, стійкі до розтягування, розривів
Усі деталі: замок, стрічка та болт виготовлені з вуглецевої сталі, оцинковані.
Замковий механізм багаторазового використання, роз'ємний.
Болт: під хрестову викрутку (Філіпс) і шестигранник 7 мм, оцинкований.
Є аналогами хомутів Norma, Aba. Відповідають стандартам DIN 3017, ГОСТ28191.

| Розмір | Dmin, мм | Dmax, мм | W, мм | S, мм | Момент затягування, Н·м |
|---|---|---|---|---|---|
| 100-120 | 100 | 120 | 9 | 0,7 | 4,5-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Область застосування хомута | Для автомобілебудування, Для кабелів, Для труб, Для шлангів, Універсальний |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 100 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 120 мм |
| Ширина смуги | 9 мм |
- Ціна: 10,80 ₴
