Пиж-контейнер Юніпласт навіска дробі 32 грами (упаковка 100 шт.)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: П-5
85 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пиж-контейнер Юніпласт 32 під пластикову гільзу. Призначений для спорядження патронів навісного дробу 31-33 г (залежно від розміру дробів). Захищає дріб від стирання та деформації в дулі, зменшує тертя снаряда, збільшує купчастість подрібненого обсипу.
Характеристики
| Калібр | 12 |
| Тип пижу | Пиж-контейнер |
| Навіска дробів | 31 — 33 г |
| Довжина: | 42 мм |
| Висота стаканчика | 20 мм |
| Висота амортизатора | 15 мм |
| Висота обтюратора | 7 мм |
| Кількість в пачці шт. | 100 |
| Вага | 0.265 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Юні Пласт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Юнипласт |
| Основні | |
| Калібр | 12 |
| Тип пижа | Пиж-контейнер |
| Висота стаканчика | 20 мм. |
| Висота амортизатора | 15 мм. |
| Висота обтюратора | 7 мм. |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Навішування дробу | 31-32 р. |
| довжина | 42 мм |
- Ціна: 85 ₴/упаковка
