Підкладка під склопакет 50х100х6мм упаковка 100 шт.

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
430 ₴/100 шт.
Показати оптові ціни+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підкладка під склопакет
Підкладки склопакету призначені для розпакування вікон. Вони бувають завширшки від 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 48, 50,52,54,56,60 мм (по ширині) і заввишки від 1 до 5 мм. Довжина -100 mm
Підкладка встановлюється на фальцеву вкладку, під склопакет. Їх висоту підбирають залежно від проміжку між склопакетом і фальцевим вкладнем.
Дистанційні підкладки всіх розмірів (28,30,32,34,36, 38, 49, 44, 47, 48, 50,52,54,56,60), заввишки (1, 2, 3, 4, 5 мм). Довжина підкладки 100 мм.
Виробник Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплектуючого | Підкладка під склопакет |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 6 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТОВ "Юні Пласт" |
- Ціна: 430 ₴/100 шт.

