Шашка таксі оранжева

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
300 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Шашка ТАКСІ оранжева | |
|---|---|
| Маркування | Шашка таксі оранжева |
| Аналоги | |
| Призначення | Виконує функцію |
| Застосування | Автомобілі |
| Особливості | Пластмасовий корпус. |
|
Розміри ліхтаря |
290х130х100 мм |
| Маса | 0,51 кг |
Є в наявності різні кольори: біла, червона, зелена
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Помаранчевий |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 150 мм |
| Тип | Шашки для таксі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТОВ "Автосвітло 21 століття" |
- Ціна: 300 ₴


