Накладка на циліндр дверного замка овальна колір антрацит

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
16 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна накладка призначена для закривання торця циліндра замка. Найчастіше застосовується для металопластикових дверей, але також застосовна і на інших системах.
Накладка виконана у сучасному дизайні.
Матеріал: якісний пластик, що має захист від ультрафіолетового випромінювання.
Накладка буває на зовнішню чи внутрішню сторону дверекй, ціна вказана за 1 шт.
Монтується на двері за допомогою шурупів (не входять в комплект).
Упаковка: товар упакований у поліетиленовий пакет, що забезпечує збереження виробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Накладка |
| Колір | Графіт |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 16 ₴



