Світлодіодний модуль COB LED 12В 1.1Вт IP65 6500К холодний білий

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000000960
110 ₴/10 шт.
Показати оптові ціни+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний модуль (кластер) COB 2W (з лінзою матовою) 12V являє собою електромонтажну плату з встановленими на ній одним або декількома світлодіодами. Плата разом із контактними проводами надійно загерметизована у пластиковому корпусі.
Світлодіодні модулі відрізняються невеликим енергоспоживанням, чудовою якістю освітлення. Його можна використовувати в приміщеннях з високою вологістю, вологозахист відповідає стандарту IP67.
Основне застосування світлодіодних модулів COB 2W (з лінзою матовою) 12V:
-
При створенні зовнішньої реклами
-
Створення освітлення декоративного типу
-
Підсвічування фасаду меблів
-
Підсвічування різних предметів інтер'єру
Переваги світлодіодних модулів COB 2W (з лінзою матовою) 12V:
-
Висока якість продукту
-
Відповідність стандартам ROHs, CE
-
Економія до 90% електроенергії
-
Простота монтажу
-
Широкий спектр застосування
-
Надійність
-
Доступна вартість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COB |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 140 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 1.1 Вт |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світлодіодів | COB |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 10 мм |
- Ціна: 110 ₴/10 шт.


