Підкладка під склопакет 48x100х2мм упаковка 100 шт.

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
340 ₴/100 шт.
Показати оптові ціни+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підкладка під склопакет
Підкладки скла призначено для монтажу віконних блоків. Вони мають довжину 28, 30,32, 34, 36, 38,40, 42,48,50,52,54,56,60 мм (ширину) і заввишки від 1 до 5 мм. Довжина -100 mm
Підкладка встановлюється на фальцевий вкладиш, під склопакет. Вони підбирають висоту в залежності від зазору між склопакетом і фальцевим вкладишем.
Дистанційні підкладки всіх розмірів (28, 30,32,34,36,40,40,42,47,48,52,54,56,60), висота (1, 2, 3, 4, 5м). Довжина підкладки 100ммм.
Виробник Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Підкладка під склопакет |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТОВ "Юні Пласт" |
| Упаковка | Пачка |
- Ціна: 340 ₴/100 шт.

