Прямий підвіс до гіпсо картонного профіля

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
6,95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Прямий підвіс до гіпсо картонного профіля Розмір 300х30, товщина 0,8 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Оцинковане |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6,95 ₴

