Светодиодный модуль BRT COB 2.4W круглый 6500K, 12В, IP65 белый

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 000000959
150 ₴/10 шт.
Показать оптовые цены+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Модуль світлодіодний Biom BRT COB W 2, 4W круглий 6500K, 12V, IP65 білий використовується для підсвічування виробів зовнішньої реклами - об'ємних букв, вивісок і т. п. Переваги: - модулі герметичні; - можна використовувати в авто тюнінгy; - гарантія, тривалий термін експлуатації; - кількість діодів: 1 шт; Пропонуємо: - Гарну якість за вигідну ціну; - Індивідуальний підхід до кожного клієнта; - Швидку доставку по території України; - Великий асортимент товару та постійні знижки. |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Степень защиты IP | 65 |
| Напряжение | 12 В |
| Максимальная мощность | 2.4 Вт |
| Световой поток | 150 лм |
| Тип | Светодиодный модуль |
| Габариты | |
| Длина | 48 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Высота | 16 мм |
| Основные | |
| Тип диода | COB |
- Цена: 150 ₴/10 шт.



