Клин монтажний (розпірний) 24*94*5 мм (упаковка 500 шт.)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 000000423
1,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клинчасті розпірки під склопакет використовуються при монтажі конструкції. І вони насамперед для забезпечення оптимального умови переносу ваги склопакета на конструкцію виробу. За допомогою розпірки можна вирівнювати навантаження на раму і виключати небажані напруги, що виникають через перепад температур, умов експлуатації тощо, а також виключати небажаний контакт склопакета до внутрішніх поверхонь ПВХ профілів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 5 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТОВ "Юні Пласт" |
| Тип комплектующего | клин |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 1,60 ₴

