Хомут черв'ячний 32-50 мм нержавіюча сталь

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
5,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 722-80-75
менеджер
- +380 (93) 106-80-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хомут черв'ячний W1 (затяжний) оцинкований - кріплення з цільноштампованим корпусом і замком. Використовується для фіксації, обтиснення та герметизації різних сполук у гідравлічних та пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітроводів. Хомути з черв'ячним різьбленням здатні витримувати вплив великих механічних навантажень, стійкі до розтягування, розривів.
Всі деталі: замок, стрічка та болт виконані з вуглецевої сталі, оцинковані.
Замковий механізм багаторазового використання, роз'ємний.
Болт: під хрестову викрутку (Філіпс) та шестигранник 7 мм, оцинкований.
Є аналогами хомутів Norma, Aba. Відповідають стандартам DIN 3017, ГОСТ28191.

| Розмір | Dmin, мм | Dmax, мм | W, мм | S, мм | Момент затяжки, Н*м |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-50 | 32 | 50 | 9 | 0,7 | 4,5-6 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Область застосування хомута | Для автомобілебудування, Для кабелів, Для труб, Для шлангів, Універсальний |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 32 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 50 мм |
| Ширина смуги | 9 мм |
- Ціна: 5,80 ₴
